:: تاریخ درج خبر : 9/9/92 ::
 
 
.: مراسم تودیع و معارفه شهردار ایزدشهر :.

مراسم تودیع و معارفه شهردار ایزدشهر در روز پنجشنبه مورخ 07/09/1392 در سالن اجتماعات مجتمع رفاهی آموزشی بانک ملت ایزدشهر برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور دکتر فیاضی نماینده مردم شریف شهرستان نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام باقرزاده امام جمعه محترم شهرستان نور، آقای صمدیان فرماندار، آقای مهندس عسگری شهردار بابل آقای دکتر فاطمی از نخبگان علمی کشور و مسئولین استانی و شهرستانی و جمع کثیری از شهروندان فهیم ایزدشهر برگزار گردید. ابتدا با تلاوت آیات کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه امام رضا (علیه السلام) آغاز گردید و در ادامه آقای خاکپور ریاست محترم شورای اسلامی شهر ایزدشهر ضمن خوشامدگویی به مهمانان خلاصه ای از اهداف 4 ساله شورای شهر را بیان داشتند سپس مهندس توکلی شهردار سابق ایزدشهر به ارائه اهم فعالیت ها و عملکرد 8 ساله خود در سمت شهردار ایزدشهر پرداختند. همچنین در ادامه آقای صمدیان فرماندار، حجت الاسلام باقرزاده امام جمعه و دکتر فیاضی نماینده مردم شهرستان نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مهندس توکلی و شورای سابق و عرض تبریک به مهندس علیپور و اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر ایزدشهر مسئولین را به همدلی و صبر در برابر مشکلات و رسیدگی به مشکلات مردم خاصه قشر ضعیف جامعه رهنمون ساختند.

سپس مهندس علیپور شهردار ایزدشهر ضمن تشکر از مهندس توکلی شهردار سابق و خوشامدگویی به حاضرین بیان داشتند با همکاری شورا و برنامه های تشویقی قانونی موانع سرمایه­گذاری در ایزدشهر را رفع می­کنیم. ایشان توجه به کرامت انسانی، تکریم ارباب رجوع و رضایت مندی مردم را سرلوحه اخلاق و رفتار حرفه ای دانستند و خاطرنشان کردند: شهرداری ایزدشهر به اعتماد و همکاری شهروندان در پیشبرد پروژه های شهر نیاز دارد و جلب اعتماد و رضایتمندی مردم به کارکرد مجموعه از دیگر امورات که سعی بر تحقق این هدف داریم. شهردار ایزدشهر توجه به تقویت وحفظ توسعه پایدار شهری را ضروری دانستند و گفتند: یکی از شاهرگ­های توسعه پایدار، گسترش و توسعه صنعت توریست و گردشگری است که شهر را به پویایی می­رساند و از ایستایی و سکون دور می­سازد.

مهندس علیپور افزودند: ایزدشهر به دلیل برخورداری از موهبت الهی جنگل و دریا، دو بال صنعت گردشگری را دارد و قصد داریم با کمک شورا و همکاری شهروندان اجرای مجموعه­های آبی چند منظوره، طرح سالم سازی دریا، پارک­های آبی، ورزش های آبی، رستوران های ساحلی را در نقاطی که امکان ایجاد آنها باشد برپا نماییم. وی انجام این امور را با همدلی و همفکری قابل اجرا دانستند و ابراز داشتند: جنگل های ضلع جنوبی شهر سرمایه­ای بالقوه محسوب می­شود و به عنوان پارک جنگلی با تجهیز به مکانی زیبا و توریست پذیر تبدیل و برای توسعه پایدار آماده می­شود. شهردار ایزدشهر جذب و حفظ سرمایه گذاران و نیز جذب گردشگر را سبب رونق و توسعه شهر ذکر کردند و افزودند:  سرمایه گذاری تجاری دوسویه است از طرفی سرمایه­گذار سود خود را می­برد و از طرفی توسعه پایدار درآمد شهری را فراهم می­کند. مهندس علیپور طرح احیای مساجد با اصل هدایت جوانان، برگزاری یادواره­های شهدا، ایجاد فرهنگ به روز و مدرن، پیگیری خیابان کنارگذر جنوبی ایزدشهر را ازدیگر برنامه های کاری خود عنوان کردند و گفتند: با تغییرات اساسی در مبادی ورودی و خروجی شهر چهره واقعی یک شهر زیبا را به عموم معرفی می­نماییم. در ادامه ایشان حکم شهردار شهر ایزدشهر را از آقای صمدیان فرماندار محترم دریافت داشتند.

در پایان مراسم از مهندس احمد توکلی شهردار سابق و اعضای دوره سوم شورای اسلامی شهر ایزدشهر تقدیر و تجلیل بعمل آمد.    

 

 


 حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1392 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com