:: تاریخ درج خبر : 14/9/92 ::
 
 
.: پیام مهندس علی پور به شهروندان فهیم شهر ایزدشهر :.

 

 
   

همشهریان فهیم و ارجمند شهر ایزدشهر

خدمت بي ريا و بي آلايش به شهروندان سرلوحه كارهاي ماست و صيانت از آرمانهاي والاي شهيدان و الهام گرفتن از فرمايشات پدرانه  رهبر فرزانه انقلاب اسلامي وظيفه ماست. سلام؛ سلامی به بلندای تاریخ پر شکوه طبرستان سلام برشهر عالمان، اندیشمندان و دینداران عارف، سرزمینِ لاله گونِ بلند قامتان عشق، ایثار و شهادت، پاکانِ مهرورز و فرهنگ دوست. احتراماً، با خشوع و خضوع در برابر این همه عظمت و زیبایی، پروردگار متعال و مهربان را بسیار شاکرم که توفیق خدمتگزاری به شما مردم شریف این دیار کهن را به اینجانب عنایت فرمود. همچنین از اظهار لطف و اعتماد شما عزیزان، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر، سلسله جلیل روحانیت مسئولین و مدیران محترم استان و شهرستان نیز بسیار سپاسگزارم.

مسئولیت سنگین مدیریت شهری بار امانتی است که نیازها،کمبودها و اقتضائات آینده عمران و آبادانی شهر از یکسو و پاسخگوئی شایسته و بجا به درخواست ها و توقعات فزاینده و متنوع شما مردم شریف از سوی دیگر آن را وزین تر می نماید.
امروز بیش از هر زمان نیازمند همراهی، همکاری، همدلی آحاد شما عزیزان، صاحبنظران، فرهیختگان و نخبگان هستم تا به مدد استفاده از خرد جمعی و مشارکت و معاضدت تمامی شهروندان محترم در جهت دستیابی به شهری شاداب، سالم، اَمن و مناسب برای سکونت و زندگی تلاش نمائیم.
ان­شاءالله با برنامه ریزی و مساعی هوشمندانه و با استفاده از تجارب سنوات گذشته و فراهم ساختن فضاها و امکانات مناسب برای شهروندان و توجه توأمان به مسائل و موضوعات فرهنگی و اجتماعی شهروندی، همپای توسعه و عمران شهری درصدد هستم تا با هم افزایی و مشارکت واقعی و همه جانبه سازمان ها و ادارات ذیربط و استفاده از نظریات صائب و رهگشای تمامی دلسوزان شهری با کاهش کمبودها و محرومیت ها، ایزدشهر را به جایگاه واقعی خود برسانیم و با روحیه جهادی و اجتناب از حواشی و منیت ها، آنچه شایسته این شهر زیبا و توریستی، نجیب و دوست داشتنی که درخور شهروندان است را فراهم نمائیم .ان­شاءاله
از خداوند بزرگ موفقیت، عمران، آبادی و توسعه همه جانبه شهر عزیزمان را مسئلت می نمایم که به پاس وجود فرزندان لایق و توانمند خود، گلبانگ سربلندی سر خواهد داد و در افق توسعه و پیشرفت با اخلاق، ادب و مدنیت، روزگار زرین بالندگی خویش را به تماشا خواهد گذاشت و ما شاهد و نظاره­گر این پیشرفت های روز افزون خواهیم بود. در خاتمه، برای عزیزان شورای محترم اسلامی شهر و شهروندان بزرگوار، آرزوی موفقیت و توفیق هرچه بیشتر را مسئلت می نمایم و قطعاً در مسیر پیشرفت و توسعه شهر ایزدشهر، از کوشش و همکاری لازم دریغ نخواهم نمود.

با تشکر و سپاس فراوان
خدمتگذار شما - یحیی علی پور

 

 
 حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1392 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com