:: تاریخ درج خبر : 11/12/92 ::
 
 
.: فعالیت های شهرداری ایزدشهر در ایام الله دهه مبارک فجر   :.

1-  به صدا در آمدن زنگ انقلاب:
 ساعت 9:33 دقیقه روز 12 بهمن همزمان با ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی سرود ملی کشورمان در شهرداری ایزدشهر نواخته شد و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران بر فراز ساختمان شهرداری به اهتزاز درآمد.

2-  دیدار با خانواده­های معزز شهدا:
همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مهندس علی پور به همراه جمعی از پرسنل شهرداری ایزدشهر با حضور در جمع خانواده های معزز شهدا با    آرمان­های این عزیزان تجدید عهد و میثاق نموده و با پاسداشت یاد و خاطره این دلیرمردان جهاد و شهادت، تسلی خاطر بازماندگان را فراهم آوردند، مهندس علی پور که سابقه حضور در جبهه­های نبرد را دارند ضمن بیان رشادت­ها و ایثارگری­های این عزیزان، آرامش، امنیت و اقتدار جامعه اسلامی امروز را مدیون خون شهدا دانستند.
3-  برگزاری مسابقات والیبال گرامیداشت دهه مبارک فجر در محل سالن دلاوران ایزدشهر:
ششمین دوره مسابقات والیبال گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور 12 تیم در محل سالن دلاوران ایزدشهر برگزار گردید و دیدار پایانی آن همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور شهروندان ایزدشهر برگزار و تیم های املاک دلاوران، زنده یاد چتر سفید و عرشیا رویان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند و جوایز نفیسی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایزدشهر به آنها اهدا گردید.

4-  نصب بنر و پلاکارد و ریسه بندی سطح شهر

5-  اهدای بیش از 200 پرچم جمهوری اسلامی ایران در بین اصناف سطح شهر:
به پیشنهاد مهندس علی پور به منظور بهسازی سیمای شهری همزمانی با فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر تعداد پرچم جمهوری اسلامی ایران به ابعاد 150*90 در بین اصناف سطح شهر توزیع گردید.

6-   برگزاری مسابقه روزنامه دیواری از سوی شهرداری در بین مدارس سطح شهر:
با هماهنگی به عمل آمده از سوی شهرداری با مدارس ابتدایی و راهنمایی سطح شهر مسابقه روزنامه دیواری با مضامین ایام الله دهه مبارک فجر برگزار و به نفرات برتر هدایایی اهدا گردید.

7-  غبار روبی و عطرافشانی از گلزار شهدا:
مهندس علی پور به همراه جمعی از پرسنل شهرداری با حضور بر سر مزار شهدا و اهدای صلوات بر ارواح پاک شهدا با آرمان­های این عزیزان تجدید عهد و پیمان نموده و یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

8-  ارسال پیامک تبریک آغاز دهه مبارک فجر و حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن:
با فرا رسیدن دهه مبارک فجر پیامک تبریک از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایزدشهر از طریق سامانه پیامک 3000123123 شهرداری ایزدشهر برای شهروندان ارسال گردید. همچنین با هماهنگی به عمل آمده از سوی روابط عمومی فرمانداری شهرستان نور پیامک حضور همه اقشار جامعه در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن برای شهروندان از طریق سامانه پیامک شهرداری ارسال گردید.

9-  برگزاری مسابقه دو همگانی در سه رده سنی:
به علت نامساعد بودن هوا مسابقه دو همگانی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و پیشکسوتان در روز جمعه مورخ 25/11/92 برگزار گردید و با استقبال پر شور شهروندان ایزدشهر همراه گردیده و در پایان آقایان عبدالله محمدی، جلال مفیدی و حسین بینایی به مقام قهرمانی دست یافتند. به نفرات اول تا ششم در هر رده سنی جوایز نفیسی از سوی شهرداری و شورای ورزشی شهر ایزدشهر اهدا گردید.

10-  حضور شهردار، پرسنل و اعضای محترم شورای اسلامی در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن:
مهندس علی پور به همراه تمامی پرسنل شهرداری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایزدشهربا حضور گسترده و سبز خود در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن با آرمان­های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق نموده و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند. حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1392 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com