:: تاریخ درج خبر : 10/10/93 ::
 
 
.: برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری ایزدشهر :. 

جلسه شورای اداری با حضور مهندس یحیی پور شهردار جدید ایزدشهر ساعت 13 روز سه شنبه مورخ 09/10/93 با حضور اعضای محترم شورای اسلامی و پرسنل شهرداری برگزار گردید.

جلسه با تلاوت قرآن توسط آقای حسین غلامی و پخش سرود ملی آغاز گردید. در ابتدای مراسم مهندس یحیی پور ضمن خیر مقدم به اعضای محترم شورای اسلامی و پرسنل از اینکه با آنها همکار گردیده ابراز خشنودی نمودند و برخی از سیاست های کاری خود در راستای قانون را برای حاضرین بر شمردند و توصیه هایی به پرسنل داشته اند که از ان جمله می توان به:

  1. احترام به اعضای محترم شورای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم از سوی پرسنل بسیار واجب بوده و در اولویت کاری من قرار دارد.

  2. رعایت سلسله مراتب اداری و اینکه اجرای قانون وظیفه من است و چیزی خارج از قانون از من نخواهید.

  3. تکریم ارباب رجوع بسیار مهم بوده چرا که مردم ولی نعمتان ما هستند.

  4. مدیریت هزینه نموده و هزینه های جاری را کاهش دهیم. پرسنل با هم وحدت و دوستی داشته و از شایعه پراکنی دوری کنند.

  5. نظم اداری بسیار واجب بوده و سلسله مراتب اداری را رعایت فرمایند.

ایشان در ادامه با بیان اینکه هیچ چیز پنهان با کارمندان خود ندارد و اماده هر گونه انتقاد از سوی پرسنل بوده و اینگونه انتقادها در رفتار سازمانی من هیچ گونه تاثیری ندارد و هر جا مشکلی دیده شده بیان کنید شماها بازو، فکر و اندیشه من هستید و در حمایت کامل شهردار قرار دارید.

مهندس یحیی پور تعویض، تشویق و تنبیه مدیران را از اختیارات خود دانسته و برای جلوگیری از بحران مالی و سرعت در روند توسعه شهری احتیاج به تغییراتی است که این تغییر را باید در خودمان باور دهیم.

شهردار ایزدشهر به تشکیل کمیته فنی و واحد امانی در شهرداری به منظور جلوگیری از ریخت و پاش و کاهش هزینه ها اشاره نمودند و خود را مجری مصوبات شورای محترم شهر دانسته و با کمک هم کاری کنیم تا رضایت شهروندان فراهم گردد.

در ادامه حاج نادر بینایی ریاست محترم شورای اسلامی شهر ایزدشهر ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک به مهندس یحیی پور از زحمات آقای رستمی در مدت تصدی سرپرستی شهرداری ایزدشهر تقدیر نمودند همچنین از مهندس توکلی شهردار سابق ایزدشهر و مهندس علی پور که در حد توان خود برای ایزدشهر کار کردند تقدیر نمودند. ایشان در ادامه بیان داشتند ما از بطن مردم هستیم و با رای شما مردم انتخاب شدیم ایشان پرسنل را به رعایت نظم و انضباط ترغیب نموده و اینکه تکریم ارباب رجوع و انضباط اداری را فقط شعار می­دهیم و در این 9 سال چیزی ندیدیم و از این بابت راضی نبودم و اگر قصوری دیده شود تذکر می­دهیم اما دخالت نمی کنیم. از باند بازی و جناح گیری در شهرداری بپرهیزیم و کدورت ها را کنار بگذاریم و با هم رفیق باشیم و وجدان کاری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

ریاست شورای شهر ایزدشهر با بیان اینکه مردم بهترین قضاوت را نسبت به عملکرد شهرداری دارند و اینکه سربلندی مجموعه شهرداری عزت و سرافرازی شوراهاست.

همچنین حاج آقا دریایی دیگر عضو محترم شورای شهر ضمن خوشامدگویی به حاضرین و تشکر از آقای رستمی به توانمندیهای بالای مهندس یحیی پور اشاره نموده و اینکه 7 سال شهردار بوده و به عنوان یک نیروی دانشگاهی تخصص بسیار بالایی دارند و از زحمات مهندس بینایی در سمت معاونت شهرداری تشکر نمودند و پرسنل را به تکریم ارباب رجوع و صرفه جویی در هزینه ها و آموزش ضمن خدمت توصیه نموده و اینکه پیش بینی ها را انجام دهیم تا در آینده دچار مشکلات نشویم.

در ادامه اقای خاکپور دیگر عضو شورای شهر ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت حاضرین از مهندس یحیی پور خواستند که این جلسات مستمر باشد چرا که اینگونه هم اندیشی ها آثار مثبتی در پیشبرد اهداف و دستاوردهای شهری دارد.

آقای کلوانی جوانترین عضو شورای شهر ضمن تبریک به آقای مهندس یحیی پور و تشکر از زحمات آقای رستمی در مدت زمان تصدی سرپرستی شهرداری از همه پرسنل که در این مدت با ایشان همکاری داشته اند تشکر نمودند. ایشان در ادامه بیان داشتند شورای شهر وظیفه نظارت بر نحوه انجام مصوبات را دارد و بر اساس قانون عمل نماید و امیدواریم انتقادها در کنار تشویق باشد.

در پایان آقای رستمی به عنوان معاون شهردار ضمن تشکر از اعضای محترم شورا بابت حمایت هایی که در مدت تصدی سرپرستی شهرداری داشته اند قدردانی نموده از تلاش و همکاری مجموعه پرسنل شهرداری تشکر نمودند.

همچنین جلسه ای بین شهردار و نیروهای خدماتی و شرکتی در ساعت 15 در محل شهرداری برگزار گردید. 

 


حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1393 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com