:: تاریخ درج خبر : 27/12/93 ::
 
 
.: اولین دوره طرح جامع آموزش شهروندی درایزد شهر برگزار شد :. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ایزدشهر: در مراسم  اختتامیه اولین دوره طرح جامع آموزش شهروندی که در دبیرستان طناز توسلی ایزدشهر با حضور شهردار،اعضا شورای اسلامی شهر، دانش آموزان و بیش از هزار نفراز شهروندان برگزار گردید دکتر آجدانی مدیر کل آموزش و پژوهش استانداری مازندران آموزش 830 دانش آموز را نشانه توانمندی مسئولین شهر و مسئولیت پذیری شهروندان دانست و با تبریک به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ایزدشهر انجام این کار بزرگ را در مازندران باعث مباهات و تأکید کرد به  عنوان یک مازندرانی به خود میبالم و شما باید به خود ببالید که برای نخستین بار در استان موفق به انجام اینکار مهم شدید، وی آموزش دانش آموزان را یک اتفاق بزرگ و آشنایی شهروندان با حقوق شهروندی دانست و اعلام داشت در جمهوری اسلامی شهروندان صرفاً مالیات دهنده و موظف به انجام وظایف نیستند. وی لازمه پیشرفت جامعه را برخورداری شهروندان از حقوق شهروندی ذکر و با تأکید بر اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیران و مدیریت وجود ندارد تاکید نمود همه نوکر مردم هستند و حقوق شهروندی ناظر بر این وظایف است. دکتر آجدانی با تبریک به شورا و شهردار ایزدشهر آنها را آغازگر راه بزرگی در استان دانست و افزود اساس آموزش از کودکان و نوجوانان آغاز می­شود وشما با درک این اهمیت نقطه آغاز را از کودکان شروع کردید.

مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری مازندران با اعلام حمایت تمام و کمال از این طرح گفت:  استانداری از این طرح و تمام سیاست های شهرداری و شورای اسلامی ایزدشهردر امر آموزش و پژوهش و بهبود وضعیت موجود حمایت خواهد نمود. وی خطاب به مسئولین ایزدشهر قول داد تلاش وافری برای جذب اعتبارات ویژه جهت مردم خوب ایزدشهر داشته باشد تا با آموزش کودکان، آینده منطقه تامین شود.


بزرگترین سرمایه من، اعتماد و رضایت مردم است

مهندس یحیی  پور شهردار شهر ساحلی ایزدشهر با تشکر از حمایت ها و همدلی همه جانبه اعضای شورای شهر، مدیران مهدها، دبستان ها، خانواده های ایزدشهری، معلمان و مربیان و همکاران خدوم شهرداری انجام اولین آموزش شهروندی دراستان را حاصل همدلی و تلاش همگان دانست. شهردار ایزدشهر حضور چشمگیر مردم را در این مراسم نشانه مسئولیت پذیری شهروندان و حساسیت آنان به کار خادمان خود در شهرداری اعلام داشت و با اشاره به نامگذاری امسال به سال " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" از سوی مقام معظم رهبری ،آموزش را از اولویت های شهرداری اعلام نمود و تاکید کرد مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ایزدشهر آموزش را سرلوحه اقدامات خود قرار خواهند داد. شهردار ایزدشهر دانش آموزان را مدیران و مسئولین آینده این منطقه دانست و با اعلام اینکه آموزش پایه همه چیزمی باشد اظهارداشت قطعاً با کمک شما این شهر دارای آینده روشنی خواهد شد. شهردار ایزدشهر خواستار کمک دانش آموزان شد و افزود آموزش شما یعنی ما آموزش را از تک تک خانه های شهر شروع کردیم. وی بزرگترین سرمایه شهرداری را رضایتمندی شهروندان اعلام داشت و با اشاره به برنامه های شهرداری گفت با کمک عزیزان شورا و کارکنان خدوم شهرداری در سال آینده نهضت آسفالت را خواهیم داشت، 25000 متر آسفالت خواهیم کرد 10000 متر آسفالت شده ودردو منطقه دیگر شهر هرکدام 10000 متر آسفالت خواهیم کرد. مهندس یحیی پور توجه ویژه به شهروندان را از مهمترین برنامه های خود اعلام داشت و گفت همانطوری که نظر شورا است سعی خواهیم کرد کمترین عوارض را از شهروندان بومی بگیریم. وی افزایش بودجه شهرداری به 10 میلیارد تومان را یکی دیگر از برنامه های خود اعلام و افزود ساخت شهربازی، پارک، احداث چمن مصنوعی و زیبا سازی ساحل از برنامه های شهرداری و شورا است. مهندس یحیی پور شعار امسال را "بهاری پر از گل" اعلام نمود و انجام 9 کیلومتر گلکاری با توزیع بیش از 80 هزار بوته گلهای فصلی، غرس بیش از 5 هزار نهال نارنج، زیبا سازی شهر، اطلاع رسانی اقدامات انجام شده از طریق رسانه های مکتوب و سیمای استان از کارهای انجام شده شهرداری عنوان داشت و تصریح کرد درتمام کوچه ها سطل زباله میگذاریم و با هزینه  جاری شهرداری روشنایی را به کوچه ها می آوریم. شهردار ایزدشهر در پایان با تاکید بر نیاز شهرداری به کمک شهروندان گفت: آموزش را ادامه خواهیم داد و موفق نخواهیم شد مگر با کمک شما. مهندس یحیی پور شهرداران مدارس را بازوی اجرایی شهرداری معرفی نمود و تصریح کرد مدارس جزیی از بدنه شهروندان بوده و شهردار مدارس همیار شهرداری در مدارس میباشد. وی ایجاد تعامل دوطرفه را یکی از مزایای شهردار مدارس اعلام و افزود امکانات و نیازهای مدارس توسط این عزیزان شناسایی و از طرف شهرداری برطرف خواهد شد و در مقابل شهرداران مدارس پیام آور شهرداری برای شهروندان خواهند بود و با این عمل ما شهروندان را در انجام امور شهری مشارکت خواهیم داد.

در پایان این مراسم با شکوه سرودی توسط گروه سرود موسسه قرآنی ریحانه النبی اجرا و سپس به شهرداران مدارس و مدیران لوح تقدیر اهدا گردید. 


حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1393 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com