:: تاریخ درج خبر : 28/12/93 ::
 
 
.: پیام تبرک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ایزدشهر به مناسبت سال نو :. 

هوالجمیل

ضمن تسلیت ایام فاطمیه، فرارسیدن بهار، این سر آغاز فصل تغییر چهره طبیعت و پوشیدن جامه سبز درختان که سردی بی­روح زمستان را از یاد می­برد و نوای عشق خداشناسی و امید به آینده را طنین­انداز می­کند، گرامی میداریم. تغییر در طبیعت و احوال نشانه عظمت خدای بزرگ است. خدایی که مهربانی، با هم بودن، به فکر و به یاد یکدیگر و کنار هم بودن و حل مشکلات زیردستان را سفارش و تأکید می نماید. انشاالله تعالی با آغاز سال نو و ایجاد تحوّل در طبیعت، دگرگونی بزرگتری به وقوع به پیوندد و آن دیدار روی مهدی فاطمه(س) منجی عالم بشریت آن مهربان تر از مهربانان و زیباتر از هر زیبایی رخ نماید و دل همگان را شاد کند. آغاز سال 1394 را به همه شهروندان ایزدشهری، خواهران گرامی و برادران بزرگوار، پیران فرزانه و جوانان برومند، آنان که به ایزدشهر عشق می ورزند و باعث افتخار و سربلندی این شهر هستند تبریک و تهنیت عرض می­نمایم، امید است لحظات سال تحویل را در کنار خانواده­تان با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری(مدظله) به احسن حال دریابید .

                                                                                                    حسن یحیی پور  ( شهردار ایزدشهر)
فرا رسیدن بهار و سال نو سرآغاز شکفتن امیدهای جدید و ایده ای نو و پایانی بر کدورت ها و مشکلات مردم عزیزمان خواهد بود، انشاءا... با رخت بربستن زمستان و تاریکی و نو شدن سال، شاهد شکوفایی و بارور شدن امید ها و موفقیت ها باشیم. همچنین شهادت دخت پیامبر اکرم(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) را که مقارن با این ایام شده خدمت همگی شهروندان فهیم ایزدشهری تسلیت عرض می نمایم.

بهترین شورا از دیدگاه بنده حقیر شورای مشارکت آفرین است. به عنوان یک عضو شورا وظیفه نمایندگی و خدمتگزاری مردم را در یک دولت محلی به نام شورا عهده دار شدم، عملکرد خود را با مشارکت مردم تأثیرگذار می دانم، میزان اعتماد آنان به شورا به طور خاص و اعتماد اجتماعی به طور عام بالا خواهد رفت در واقع ارزیابی مردم مبتنی بر عملکرد شورا و شهرداریست و احساسی که مردم از کارایی و توانمندی شورا را در سطح مشارکت موثر می دانند با تعامل دو سویه باعث شکل گیری افکار عمومی و بالا رفتن آگاهی ها در بین مردم می شود که این فرهنگ جمع گرایانه را گسترش دهیم غیر از این دیدگاه که شورا در مسیر فراز و فرود مدیریت شهری و مشکلات زیادی مواجه خواهد شد، شورای مورد علاقه مردم شورایی مشارکت آفرین است نه شورای مشارکت گریز

پیش به سوی مشارکت شهروندان در سال جدید

آرزوی توفیق – موفقیت با ساختن شهر زیبا ایده آل

                                                                                             نادر بینایی (رئیس شورای اسلامی شهر )
                                                                                                                            به نام خدا

سلام و درود بی پایان به پیشگاه ولی عصر (عج) و درود و سلام به روح پر فتوح معمار کبیر انقلاب و شهیدان گلگون کفن اسلام و جنگ تحمیلی و سلام و درود و طول عمر با عزت نثار رهبر فرزانه و پیشوای مسلمین جهان و همچنین عرض تسلیت به مناسبت در پیش بودن ایام فاطمیه(س).

« زمان با شتابش سال نو را فرا می خواند و مرا به ابراز ارادت و تبریک وا می دارد و مقدّم بر این، خیر مقدم به شما که در این زمانه بحران و نیاز، چونان سپیده دم از فراز دشت و دمن بر ایزدشهر تابیدن گرفتی تا پیام امید و آرزو بر شهرمان باریدن گیرد.

از آنجاییکه خدمت کردن به مردم از مقدس ترین وظایف بشریست و مردم دوست داشتنی و پاک شهرم مرا مورد انتخاب خود قرار دادند، افکار و اعمال خود را به پیرایه راستی و صداقت می آرایم و با میلی سرشار آماده خدمتگزاری هر چه بیشتر به مردم بوده و همیشه سعی خواهم کرد که این شعله سوزان در مسیر پیشرفت شهرم و سعادت شهروندان عزیزم قرار گیرد. »

                                                                                                                  خدمتگزار شما

                                                                              سید علی اکبر حسینی (نائب رئیس شورای اسلامی شهر)شهروندان فهیم ایزدشهر و مسافران عالیقدر نوروزی

با سلام و درود آغاز سال نو همراه با سلامتی، امنیت، نشاط و کامیابی برایتان آرزومندیم و امید به آن داریم که با تدبیر اعضای محترم شورای اسلامی ایزدشهر به عنوان نمایندگان مردم و شهردار پرتلاش و مدبر و با استعانت از پشتیبانی و حمایت های بی دریغ یکایک شما عزیزان با رعایت حقوق شهروندی و با استفاده از فرصتها، خدمات شایسته ای را ارائه نماییم تا رضایت شما عزیزان و خداوند بزرگ در آن جلوه گر باشد.

                                                                                                      بهزاد خاکپور (خزانه دار شورای اسلامی شهر)

به نام بهار آفرین

آمد بهار و بی گل رویت بهار نیست                                باد صبا مباد چو پیغام یار نیست

جز نام دلربای تو از شرق تا به غرب                               زینت فزای دفتر لیل و نهار نیست

با سلام و احترام و عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه دخت نبی اکرم(ص)، فرا رسیدن عید سعید نوروز فرصت یکتا و ارجمندی است تا فرخندگی این رویداد را با اعلام تهنیت و شاد باش به شما مردم شریف ایزدشهر گرامی بداریم.  امید است این شورا در سال جدید با استعانت از حمایت و پشتیبانی بی دریغ یکایک شما در دست­یابی به گوهر مقصود که حقیقت آن چیزی جز عینیت بخشی به خواسته های بحقتان هست موفق باشیم و بکوشیم خدماتی در خور و شایسته شما شهروندان اصیل ایزدشهر ارائه دهیم. چرا که معتقدیم جهت رشد و تعالی شهر و شهروندانمان برای سال نو باید افکار نو، کردار نو، و تصمیم های نو داشته باشیم.

جا دارد به همه همکاران زحمتکش خود در شهرداری ایزدشهر که با تلاش شبانه روزی خود سعی نمودند شهرمان با زیبایی و جلوه ای خاص به پیشواز نوروز برود تبریک گفته و تشکر کنم و به مهمانان عزیزی که تصمیم گرفتند عید نوروز را در کنار ما و در شهر زیبای ما سپری کنند تبریک و خوش آمد بگوئیم.

                                                                                                                                            خدمتگزار شما

                                                                                                               محمد باقر دریایی (دبیر شورای اسلامی شهر)


چهره آرایی زمین در سیر خوش آهنگ زمان رخ می دهد، تا با اراده نقاش زندگی و معمار پویندگی و پایندگی، غنچه ها بر شاخساران امید و بوته ها بر جویباران اذهان قمریان بر کوهساران مردان غیور ایران زمین، هم آواز و هم نوا سرود خوش و بانگ چاووشی بردارند.  همشهری گرامی، بهار فرش می گستراند و دل می برد و سکوت و سکون و سردی به نغمه حرکت و گرمی مبدل می شود.

ضمن تبریک امید است این سال جدید، احوال خوش و سرسبزتان در این اوقات سبز اندیش با همدلی همه مردم ایزدشهر، دل انگیزی سال جدید همداستان ادامه راه ما با شما باشد، ضمناً شهادت جانسوز  بانوی دو عالم، چراغ هستی و بانوی عشق و دین و راستی را به همه شهروندان محترم تسلیت عرض می کنم.

ایزدشهر:

لحظات از آن توست، اگر من و تو ما شویم...

                                                                                                   مهندس علی کلوانی (دبیر و سخنگوی شورای اسلامی شهر( 


حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1393 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com