:: تاریخ درج خبر : 21/01/94 ::
 
 
.:  پیام تبریک شهردار ایزدشهر به مناسبت روز مادر :. 
امروز در تیرگی دنیای مادی كه معنویت گمشده بشر است و راهیابی انسان به سر منزل مقصود امری بس دشوار شده، توجه به شعاع نورانی حق و حقیقت كه در آینه وجود اهل بیت علیهم السلام و در راس آنها وجود مقدس حضرت زهرا(سلام الله علیها) پرتو انداخته و به جامعه انسانی رسیده راهی مطمئن برای نیل به رستگاری است.
توجه به شخصیت نورانی حضرت فاطمه (سلام الله علیها) كه حجت خدا بر ائمه معصومین علیهم السلام بود نه فقط برای زنان ما كه برای همه آحاد مرد و زن مسلمان و بلكه هر انسان جویای حقیقت سرمایه ارزشمندی است كه قادر است انسان و انسانیت را از غبار اوهام و انحرافات رهایی بخشیده و او را به سر منزل مقصود رهنمون گردد.
روز ولادت چنین بانوی والایی كه به شایسته ترین وجه از سوی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان روز زن و روز مادر نامیده شد، جهت گیری بی نقص آن امام همام را در معرفی مسیر تعالی به زنان نشان می دهد.
اینک شاهد آن هستیم که زنان مسلمان بر خود می بالند که در مسیری که کوثر عالم، مصباح آن بود حرکت می کنند  و با تاسی از سیره فاطمه (سلام الله علیها) در مسیر تعالی گام بر می دارند و مایه افتخار و موجبات گسترش شمیم ناب سیره فاطمی در میان یکایک زنان عالم می شوند.
شایسته میدانم که این روز را بر تمام بانوان محترم شاغل در شهرداری ایزدشهر تبریک گفته و از خداوند منان برایتان توفیق روزافروزن آرزومندم.
 


 


حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1394 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com