:: تاریخ درج خبر : 22/05/94 ::
 
 
.: مهندس یحیی پور در جلسه شورای اداری به تکریم ارباب رجوع و رعایت نظم و انظباط اداری تاکید داشتند :. 
جلسه شورای اداری روز چهارشنبه مورخ 21/05/94 با حضور اعضای محترم شورای شهر، شهردار و پرسنل اداری و خدماتی شهرداری برگزار گردید.
جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و با پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه امام رضا (علیه السلام) ادامه یافت. در ابتدای جلسه مهندس یحیی پور شهردار ایزدشهر ضمن خوشامدگویی به حاضرین و اعضای محترم شورای شهر گزارشی از نحوه درآمد و هزینه شهرداری ارائه نمودند و اینکه تمام تلاش ها را انجام می دهد تا به عنوان یک نهاد نیمه دولتی که هیچ گونه کمکی از سوی دولت نمی شود درآمدزایی نموده تا کارهای عمرانی بر روی زمین نماند.
ایشان در ادامه به پرسنل در خصوص نحوه ورود و خروج و رعایت رفتار حسنه در اداره نکاتی را گوشزد نمودند و اینکه کار خود را به طریق درست انجام دهیم و دنبال حاشیه ها نباشیم و احترامات را رعایت نماییم. مهندس یحیی پور به تکریم ارباب رجوع و تسریع در امورات آنها تاکید ویژه داشتند و اینکه از برخی شایعه پراکنی ها که مانع ایجاد همدلی بین پرسنل و شورا می گردد خودداری شود.
در ادامه جلسه آقای دریایی ریاست محترم شورای اسلامی در سخنان خود به نقش و جایگاه شهرداری در بین مردم ایزدشهر اشاره نمودند و اینکه شهرداری نهادی بین مردم و دولت است تا مشکلات و معضلات مردم را طبق خواسته های آن محیط و شرایطش حل کند و اینکه شهرداری جای بهترین هاست و سعی نماییم در تمامی جهات بهترین و سرآمد باشیم. ایشان بر حفظ اسرار اداری، مسئولیت پذیری در کارها، تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از شایعه پراکنی تاکید بسیار داشتند.
آقای دریایی در پایان از پرسنل خواستند تا همکاری تنگاتنگی با شهردار داشته و امورات محوله را به بهترین نحو بایسته انجام دهند تا شاهد شکوفایی هر چه بهتر شهرمان باشیم.


 


حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1394 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com