:: تاریخ درج خبر : 94/06/2 ::
 
 
.: پیام تبریک مهندس یحیی پور به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام رضا (علیه السلام) و گرامیداشت هفته دولت :. 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

شروع هفته دولت و سالروز عروج شهیدان رجایی و باهنر که متقارن گشته با دهه مبارک کرامت و میلاد با سعادت حضرت امام رضا (علیه السلام) را گرامی داشته و این هفته را تبریک می گویم.
هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت و تلاش در جهت تحکیم آن سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران عزیز را به دنبال خواهد داشت و در این راستا چه نیکوست که دولتمردان و خدمتگزاران به مردم غیور ایران زمین برای ادامه دادن راه شهیدان والا مقام هم قسم شوند، برای ساختن ایرانی مقتدر، ایرانی استوار ، ایرانی آباد و ایرانی آزاد.
از سویی دیگر این هفته تجلیل از شهدایی است که در اوج اقتدار سیاسی و اقبال اجتماعی ،صفات بارز انسانی خود شامل تواضع ،عشق به مردم ، کار و خدمت برای مردم را از دست ندادند و لحظه لحظه عمر نه چندان طولانی ولی عریض خود را در راه اسلام و انقلاب به زیباترین وجه به کار گرفته و مورد استفاده قرار دادند.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام رجایی و باهنر و شهدای والامقام مجموعه دولت، روز کارمند و هفته دولت را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد، تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) ورهبرمعظم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

حسن یحیی پور
شهردار ایزدشهر

 


حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1394 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com