:: تاریخ درج خبر : 94/10/8 ::
 
 
.: معرفی شهردار ایزدشهر به عنوان شهردار نمونه در عرصه ی ترویج فرهنگ کتابخوانی و مساعدت درتوسعه فضاهای کتابخانه های عمومی استان  :. 
معرفی مهندس یحیی پور شهردار ایزدشهر به عنوان شهردار نمونه در عرصه ی ترویج فرهنگ کتابخوانی و مساعدت درتوسعه فضاهای کتابخانه های عمومی استان
در چهل و چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و نوزدهمین جلسه کمیته سند مطالعه مفید استان مازندران که باحضور استاندار،مدیران کل و فرمانداران برگزار شد از 3 تن از شهرداران نمونه در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی با اهدای لوح و جوایز نفیسی تقدیر ویژه به عمل آمد.
در این جلسه مهندس یحیی پور شهردار ایزدشهر،آقای حجازی شهردار قائمشهر و آقای شیخ الاسلامی شهردار نوشهر توسط استاندار مورد تقدیر قرار گرفتند. به نقل از شهردار ایزدشهر : با پیگیری مدیر کل کتابخانه های عمومی استان جناب آقای دکتر عمرانی و مساعدت استاندار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی ایزدشهر انشاء الله تا پایان سال نود و پنج شاهد راه اندازی کتابخانه عمومی شهدای ایزدشهر میباشیم در ضمن به گفته شهردار چهل و شش پروژه نیمه کاره در عرصه ی کتابخانه عمومی در استان داریم که دوازده واحد آن شهری و سی و چهار واحد آن روستایی می باشد که بیست میلیارد تومان برای تکمیل فضاهای عمرانی و هشت میلیارد تومان برای تجهیز ات آن چهل و شش پروژها اعتبار مورد نیاز است.

 


حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1394 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com