:: تاریخ درج خبر : 94/11/8 ::
 
 
.: برگزاری جلسه رفع معضلات ترافیکی ایزدشهر با حضور رئیس راهنمایی و رانندگی استان :. 
در روز سه شنبه مورخ 06/11/1394 جلسه رفع معضلات ترافیکی ایزدشهر با حضور مهندس یحیی پور شهردار ایزدشهر، اعضای شورای شهر، سرهنگ باقری رئیس راهنمایی و رانندگی استان، سرگرد نصیری رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان نورو مهندس اژدری دبیر شورای ترافیک استان برگزار گردید.
در ابتدای جلسه مهندس یحیی پور ضمن خیرمقدم گویی و تشکر بابت حضور در جلسه از همکاریهای مأمورین و پرسنل راهنمایی و رانندگی در بحث کنترل ترافیک و نظارت بر جاده ها قدردانی نمودند و در خصوص معضلات ترافیکی ایزدشهر نکاتی را بیان داشتند که از آن جمله می توان به: فاصله بین دو بریدگی (گلسار یک و گلستان 69) بسیار زیاد بوده و درخواست ایجاد بریدگی جدیدی در حد فاصل گلستان 73 تا مجتمع فرهنگی، آموزشی بانک ملت شدند. و همچنین خواستار نصب دوربین های کنترل سرعت و ترافیک شهری توسط راهنمایی و رانندگی در نقاط حساس شهر شدند. در ادامه آقای دریایی ریاست شورای اسلامی شهر ضمن عرض خیر مقدم به فاصله زیاد دو بریدگی در وضعیت موجود اشاره داشتند که با عنایت به جمعیت 3000 نفری منطقه امیرآباد و مجتمع آموزشی و رفاهی بانک ملت که نزدیک به 800 واحد اقامتی در آن وجود دارد که در تعطیلات عید و تابستان جمعیت حاضرین به اوج خود می رسد خواستار ایجاد بریدگی در راستای رفع مشکلات رفت و آمدی ساکنین شدند. در ادامه سرگرد نصیری رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان نور ضمن تشکر از شهردار زحمتکش ایزدشهر بابت همکاری مستمر و برپایی جلسات پیرامون رفع مشکلات مشترک شهری بحث نصب دوربین های کنترل سرعت در ایزدشهر را از اصلی ترین امورات دانستند که می بایستی حتماً اجرایی گردد. در پایان سرهنگ باقری رئیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران در ابتدا از شهردار پرتلاش و دلسوز ایزدشهر به علت پیگیری و جدیت در امر شناسایی معضلات شهری و خصوصاً بحث رفع مشکلات ترافیکی شهر تشکر ویژه نمودند و با عنایت به شناختی که از مهندس یحیی پور داشتند یکی از خصوصیات بارز ایشان را آمادگی همیشگی و پا به کار بودنشان دانستند. سرهنگ باقری در صحبت های خود عنوان داشتند مسائل ترافیکی در مرکز استان بصورت روزانه و لحظه ای بررسی و کنترل می شود و با آماری که داریم 38 درصد تصادفات جاده ای استان مربوط به شهر ایزدشهر می باشد که این امار برای یک شهر خطی بسیار سنگین می باشد.
در پایان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با همراهی سرهنگ باقری از منطقه مورد نظر ایجاد بریدگی جدید بازدید میدانی داشتند و دستورات لازم از سوی سرهنگ باقری به همکاران مربوطه در خصوص تسریع در انجام این پروژه در راستای ایمن سازی و رفع مشکل ترافیکی اعلام گردید. 


حق انتشار اطلاعات براى شهردارى ایزدشهر محفوظ است 1394 _ 1385

Designed & Powered by : MobinKausar.com